Darıca Web Tasarım

Darıca Web Tasarım Firması


Darıca Web Tasarım ATAK Teknoloji markası olan Kocaeli Web Tasarım, Darıca bölgesinde Kişisel ve Kurumsal Web çalışmalarıyla firmanızı ve çalışmalarınızı küresel dünyanın bir parçası haline getirir. Kuruluşumuzdan bu yana başta Darıca olmak üzere ülkemizin birçok iline ve Yurt dışında Almanya, Avusturya, BDT ülkelerine yönelik tasarım çalışmaları gerçekleştirdik. Firmamız alan adı tescili (domain registration), alan adı barındırma (web hosting), web tasarım (web design) alanlarında 2017 yılı itibariyle 7000'den fazla kurumsal ve bireysel müşterilerisine hizmet vermektedir.

Web siteleri firmaların belli coğrafi sınırlar ile kısıtlanmadan geniş kitlelere ulaşması için en etkin pazarlama aracıdır. Web sitenizin oluşturulması veya mevcut sitenizin daha fazla ziyaret alacak şekilde yenilenmesi için Atak Teknoloji Web ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bir web sitesi sadece güzel bir web tasarımı ile geçiştirilemeyecek kadar önemli fırsatlar sunmaktadır. Bunlar;
- Tanıtım ve Prestij Pazarlama giderlerinde düşüş Müşteri kazanma maliyetlerinde düşüş Etkinlik alanında genişleme Operasyonda verimlilik artışı ve genel giderlerde düşüş
- İşin yönetilebilirliğinde gelişme gibi fırsatlardır.

"Bir web sitesi yaptırmak istiyorum" diyen müşterilerimize ilk sorduğumuz şey amaçlarının ne olduğudur. Çünkü web siteleri farklı yapılarda olabilirler. Web tasarım çalışması da, bunlardan hangisinin uygulanacağına bağlı olarak yürütülür. Web sitelerini yapılarına göre 3 ana başlıkta inceleyebiliriz.
Tanıtım Siteleri
Satış Siteleri
Portallar

Kocaeli Web Tasarım , bilgisayar ve grafik tasarım eğitimli profesyonel ekibi ile, sitenin senaryosundan hedef kitle analizine, metin düzenine ve nihayet tasarıma kadar her aşamada size profesyonel çözümler sunar.

"Ayinesi iştir kişinin söze ne hacet" düsturunca ayinemiz referanslarımızdır. Bizi referanslarımızdan sorabilir, hizmetlerimize bakarak tanıyabilirsiniz.