İnternet Reklamcılığı

Kocaeli Google Reklam Firması

İnternette Reklam

Yeni nesil ticari anlayışı ne üretirsem satarım algısını bırakın yaşamayı hayal bile edemez. Günümüzde artık rekabet küreselleşti ve arz talebin çok fazla üzerinde. Teknoloji ve internetin baş döndürücü gelişimi, küreselleşen ekonomi ve tüketicilerin - müşterilerin eğitim seviyesindeki yükseliş satış pozisyonunda olan biz firma sahiplerini farklılık oluşturma, müşteri merkezli hareket etme ve geleneksel pazarlamanın ötesinde yeni pazarlama metotları geliştirme durumunda bırakmakta. Bu noktada hem alıcıyı hem de satıcıyı hedeflerine en kısa yoldan ulaştırabilmesi hasebiyle İnternet reklamcılığı artık vazgeçilmezimiz. Çünkü internet reklamları;

Dönüşümü ölçülebilinirDönüşümü ölçülebilinir: Sonuca dayalı reklam sadece internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Tüm vermiş olduğunuz İnternet Reklam sonuçları net bir şekilde raporlanabilmekte, tanıtım yapan  bir sonraki reklam kampanyasını bu analizler doğrultusunda yapmakta ve harcadığı bütçenin karşılığında ne elde ettiğini görebilmektedir.

EtkileşimlidirEtkileşimlidir: İnternet reklamcılığı yoluyla hedef kitleye direkt ulaşılır. Banner ya da daha gelişmiş internet reklamcılığı modelleri aracılığıyla iletişime geçilen internet kullancısı, dilediği takdirde reklamı yayınlayan markayla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabilir, etkileşim kurabilir.


KişiselleştirilmiştirKişiselleştirilmiştir:Kullanıcı veya reklam veren istediği bilgiye kolayca ulaşabilir; sadece ve sadece internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir. 

EkonomiktirEkonomiktir: Hedef kitleye doğrudan ulaşım, yapılan çalışmanın ölçümlenebilmesi, bir seferde çok sayıda yayın yapabilme imkanı sunması, internet reklamcılığının diğer mecralara göre daha ekonomik olmasını da sağlar. Üstelik internette reklam yayınlamanın bedelleri diğer mecralarla kıyaslanamayacak kadar hesaplıdır.
 

EsnektirEsnektir:Kullanılan internet reklamcılığı uygulaması, istendiği an biçim ya da içerik değiştirebilir, diğer mecralarda olduğu gibi reklamlar zamanla sınırlanmaz; 7/24 yayın imkanı internetin sunduğu en önemli ayrıcalıklardandır.

Kesin ve hızlı çözümler sunarKesin ve hızlı çözümler sunar: Doğru hazırlanan medya planı ile reklam çalışmaları hedeflenen noktaya ulaşır ve diğer reklam mecralarına oranla çok daha çabuk geri dönüş sağlanır.