Kurumsal Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Proje firmalar için hazırlanmış bir paket kurumsal web sitesi uygulamasıdır. Proje istenilen sayıda çoklu dil desteği vermektedir. İçerik yönetimi sistemiyle sitedeki tüm sayfalar yönetici tarafından girilip düzenlenebilir. Firmalar aşağıda listelenen modüllerden kullanmak istediklerini seçebilir. Aşağıda belirtilen tüm modüllerin yönetimi yöneticinin kontrolündedir. Sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giren yönetici aşağıda anlatılacak olan tüm işlemleri yönetici panelinden gerçekleştirebilir.


ReferanslarımızdanKurumsal – Hakkımızda – Kalite Politikamız – Vizyon & Misyon
Firmanın kurulsal kimliği ve tanıtıcı öğeler bu bölümde sunulacaktır.

Haber / Duyuru Modülü
Yönetici tarafından eklenen haberler sitede yayınlanır. İsteğe bağlı olarak güncel haberler Ana Sayfa’ da istenilen şekilde (kayan yazı, sabit) listelenebilir.

Hizmetler / Faaliyetler Modülü

Projede kategorik hizmet modülü bulunmaktadır. Yöneticinin belirlediği kategorilere göre, istenen kurumsal hizmetler yine yönetici tarafından zengin metin (font seçenekleri, resim ekleyebilme, ...) formatında eklenebilir, güncellenebilir ve silinebilir.

İnsan Kaynakları Modülü
Site üzerinde bulunan geniş çaplı insan kaynakları formu ile firmalar web siteleri üzerinden iş başvurusu alabilir. İnsan Kaynakları formundaki bilgiler firmaların belirlediği bir e-mail adresine yönlendirilir.

Referans Modülü
Firmalar sahip oldukları referansları yönetici panelinden Kategori, Firma Adı, Resim, Açıklama formatında girebilir ve sitede yayınlayabilirler.

Resim Galerisi Modülü

Firmalar seçtikleri resimleri yönetici panelinden Kategori, Resim, Açıklama formatında girip sitelerinde yayınlayabilirler.

Ziyaretçi Sayacı Modülü

Projede siteye giren ziyaretçilerin sayısını tutan siteye uygun şekilde renklendirilebilen bir sayaç bulunmaktadır.

Salt Html Sayfa Modülü
Siteye yönetici tarafından zengin metin formatında sayfalar eklenebilir, güncellenebilir ve silinebilir. Ayrıca her sayfa için istenilen sayıda alt sayfalar eklenebilir. Alt sayfalar ait oldukları üst sayfa açıldığında sağ tarafta listelenir. Her hangi bir sayfa sonsuz sayıda alt sayfaya dallanabilir.

Sipariş Formu Modülü
Sitede üzerinde bulunan sipariş formundan ziyaretçiler ürün bazlı ya da genel olarak sipariş verebilirler. Bir sonraki, maddede anlatılacak olan ürün modülünde listelenen ürünler için bir “sipariş et” butonu ile de bu forma ulaşılıp ürün bazlı sipariş verilebilir. Sipariş bilgileri firmanın belirlediği bir e-mail adresine gönderilir.

Ürün Modülü
Yönetici Kategori, bu kategoriye bağlı bir Alt Kategori, Ürün Adı, Resim ve Ürün Detayı formatında sitede yayınlanmak üzere ürünler ekleyebilir, silebilir ve güncelleyebilir. Daha önce bahsedildiği gibi her ürün için sipariş alma özelliği kullanılabilir.

Site içi Arama Modülü
Site içerisinde yönetici tarafından eklenen tüm içerik arasında arama yapabilme yeteneğine sahip bir arama modülü projede bulunmaktadır. Arama sonuçları bulundukları yer (modül) baz alınarak kategorize edilip listelenir.

Kroki
Google tarafından sağlanan Harita özelliği iletişimde işlenerek firmanın gerek internet aramalarında gerekse doğrudan ulaşımda kolaylık sağlanır.